Genç MÜSİAD Ankara Resmi Web Sayfası

VOLEYBOL MAÇINDA BİR ARAYA GELDİK

ANKARA

Haftalık voleybol maçımıza bu hafta 271 milyon nüfusuyla dünyada en fazla Müslümanın bulunduğu Endonezya’nın 🇮🇩 Ankara Büyükelçisi Lalu Muhamad Iqbal’i ve Endonezyalı Öğrenciler konuğumuz olmuştur.

23 EKİM 2019

3T PROGRAMIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

ANKARA

Genç MÜSİAD Ankara Teşkilatlanma ve Sektör Kurulu tarafından, üyelerimiz arasındaki ticareti geliştirmek amacı ile düzenlediğimiz 3T (Tanı, Tanıştır, Ticaret Yap) programımızı gerçekleştirdik.

12 EKİM 2019

GENÇ MÜSİAD AFYON ŞUBESİ'Nİ MİSAFİR ETTİK

ANKARA

Genç MÜSİAD Afyon Şubesi'nin çok kıymetli Başkanı Abdullah Sert ve beraberindeki heyet ile üyeler arası iş geliştirme toplantısı geliştirdik.

11 EKİM 2019

YK'MIZI SİMİTÇİ DÜNYASI'NIN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK

ANKARA

Bu haftaki YK’mızı Simitçi Dünyası’nın ev sahipliğinde gerçekleştirdik. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Erdem Bey’e nazik ev sahiplikleri ve çok faydalı geçen tecrübe paylaşımları için çok teşekkür ederiz.

8 EKİM 2019

ÇİN CUMHURİYETİ'NİN KURULUMU MÜNASEBETİYLE VERİLEN RESEPSİYONA KATILDIK

ANKARA

Çin Cumhuriyetinin kurulumu münasebetiyle verilen resepsiyona Büyükelçi Deng Li’nin davetlisi olarak Başkanımız Hüseyin Akçin ve Yönetim Kurulu üyemiz Koray Ünlü katılım gösterdiler.

26 EYLÜL 2019

CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANI SN. MEHMET AKARCA'YI ZİYARET ETTİK

ANKARA

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, e. Basın Yay. Enf. Gen. Müd., Trt ve birçok özel kanal tecrübesi olan Sayın Mehmet Akarca beyi ziyaret edip projelerimiz hakkında istişarelerde bulunduk ve destek sözü aldık.

24 EYLÜL 2019

GELECEĞİ PLANLAMAK KONULU SOHBETİ İLE HARUN KAYNAK'I MİSAFİT ETTİK

ANKARA

Yeminli Mali Müşavir, Bağımsız Denetçi, Avrupa’nın en büyük hastanesinin CFO’luğunu yapmış Harun Kaynak Bey “Geleceği Planlamak” adlı konferansıyla Genç MÜSİAD Ankara konuğumuzdu.

23 EYLÜL 2019

TEKNOFEST KAPSAMINDA ÖDÜL ALAN ÜYE ADAYIMIZ KADİR ELMAS'I TEBRİK EDİYORUZ

ANKARA

Teknofest Kapsamında 81 il, 122 ülke, 17.373 takım, 50.000 başvuru, 10.000 finalistin yarıştığı yarışmalarda Makina ve Otomotiv alanında 3. Olan üye adayımız Kadir Elmas’ı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

22 EYLÜL 2019

ÜYE ZİYARETLERİNDE DEVAM EDİYORUZ

ANKARA

Mehmet Emin Doğan - Çoruh Kaporta Taha Doğanay - Teknokent Kobiltek Erdinç Eroğlu - Eka Metal Taha Akgül - Sırma Metal Mehmet Özkök - GG Poligon ziyaretlerinde bulunduk.

18 EYLÜL 2019

GELENEKSEL GENÇ MÜSİAD ANKARA PİKNİĞİ

ANKARA

Geleneksel Genç MÜSİAD Ankara Pikniğimizi bu zamana kadar derneğimizde Başkanlık ve YK üyeliği yapmış büyüklerimizin de katılımıyla gerçekleştirdik. Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek Bey’e de bu güzel günümüzde bizler ile beraber olduğundan ötürü teşekkür ediyoruz.

7 EYLÜL 2019

ÜYE AÇILIŞINDA VST HAVALANDIRMA'NIN YANINDAYDIK

ANKARA

Üyemiz VST Havalandırma Cemal Çağlar Dudu’nun yeni işyerinin açılışında yanındaydık. Akabinde MÜSİAD Ankara Üyesi bünyesinde Asal İhtalat, NetDataSoft, Erkan Makina, 4N Mobile Bilişim, Nano Kesici gibi şirketleri bulunduran Donanma Şirketler Grubunun sahibi Levent Kırbaş’ı ziyaret ettik.

7 EYLÜL 2019

43. GENEL İDARE KURULU ( UGİK )

KAYSERİ

Genç MÜSİAD Ankara olarak, Genç MÜSİAD Kayseri şubemizin ev sahipliğinde 43. Genel İdare Kurulu'na ( GİK ) katılım sağladık. Güzel ev sahipliği için teşekkür ederiz.

4 AĞUSTOS 2019

TOGO AYAKKABI AÇILIŞINA KATILDIK

ANKARA

Genç MÜSİAD Ankara yönetim kurulu üyemiz Volkan Akkuş'un markası Togo Ayakkabı'nın Ankara Kızılay'da yeni mağazasının açılışına; MÜSİAD Ankara Başkanımız Hasan Basri Acar, Genç MÜSİAD Ankara Başkanımız Hüseyin Akçin ve üyelerimiz ile birlikte katılım sağladık.

2 AĞUSTOS 2019

YK TOPLANTIMIZDA GENÇ MÜSİAD ÇİN-İNGİLTERE VE SAMET KAPISIZ'I MİSAFİR ETTİK

ANKARA

Yönetim Kurulu toplantımızda; Genç MÜSİAD Çin , Genç MÜSİAD Birleşik Krallık İngiltere Başkanları'nı ve TİKA Başkanı Özel Kalemi Samet Kapısız'ı misafir ettik. Kendilerine teşriflerinden ötürü teşekkür ederiz.

22 TEMMUZ 2019

GMA'DAN ZİYARETLER

ANKARA

MÜSİAD Genel Merkez Diplomatik İlişkiler Komite Başkanı Zeki Güvercin, MÜSİAD Ankara Başkan Yrd. Fatih Yülek ve Genç MÜSİAD Ankara Başkanımız Hüseyin Akçin bugün Özbekistan 🇺🇿 Büyükelçisi, Dışişleri Bakanlığı Afrika Masası Genel Müdürü, Ticaret Bakanlığı Dış Temsilcilikler ve Uluslararası Etkinlikler Genel Müdürü ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörüne ziyaretlerde bulundular.

7 EYLÜL 2019

GMA

“Bütün insanlığın kurtuluşu olmayan bir çözüm,
bizim de kurtuluşumuz olamaz.”